Cold Lab je na svete. Vychutnajte si ho!


Vitajte na prvom blogu "čerstvo vzniknutej" slovenskej značky Cold Lab! Svet výberovej kávy sledujeme doma a vo svete už niekoľko rokov a preto sme sa rozhodli, že ho našou značkou o niečo nové obohatíme. Vždy je pre nás zážitkom, keď môžeme dať ochutnať našu obľúbenú kávu či cascaru priateľom a známym, ktorí nikdy nič podobné predtým nevyskúšali. Rozohodli sme sa preto, že tento zážitok chceme ponúknuť komukoľvek bez toho, aby potreboval doma či v práci akýkoľvek kávovar na prípravu filtrovanej kávy. Vieme, že to nekončí len pri kávovare, ale potrebný je aj dobrý mlynček, filtre, voda, váhy, stopky, a samozrejme čerstvá káva...

Pre nápoje Cold Lab sme vybrali len to najlepšie. Trvalo to dlhšie, ale sme veľmi radi, že sme pre vás našli tu pravú kávu z Kene, ktorá má zaručený pôvod od farmára a cascaru z Costa Ricy. Čakajú nás prvé týždne, kedy naše nápoje ochutnáte. Budeme vám vďační za akúkoľvek spätnú väzbu.

A kde môžete vyskúšať naše nápoje? Značku predstavíme na výstave Káva, čaj, čokoláda v bratislavskom Bory Mall, 12. a 13. novembra 2016.

Príjemný deň plný kávy vám prajú zakladatelia Cold Lab,

Lukáš Gál, Marek Čapkovič a Juraj Beráts.


Komentár


Pred publikovaním komentáru bude schválený administrátorom.